دستیار مدیریت سازمان‌های بزرگ

انجیر گردش‌کار شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ را تمام‌خودکار مدیریت می‌کند.

solutionOrganezation
nextui logo

هزینه‌‌ی نیروی انسانی‌ سازمان‌تان افزایش یافته؟

بسیاری از هزینه‌های سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ مستقیما به اتلاف انرژی نیروی انسانی بر می‌گردد که درگیر کارهای غیرجذاب می‌شوند. انجیر بهترین روش برای مدیریت این بحران است.

nextui logo

فرهنگ‌سازمانی‌تان در معرض خطر است؟

کوچک‌ترین کار تکرار پذیر در یک سازمان بزرگ می‌تواند نیروی انسانی را درگیر و نارضایتی ایجاد کند که این مهم رفته‌رفته فرهنگ‌سازمانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. انجیر به راحتی این مشکل را برطرف می‌کند.

nextui logo

گردش‌کارهای منحصر به‌فرد دارید؟

گردش‌کارهای منحصر‌به‌فرد شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ باید دقیقا در جهت اهداف سازمانی طراحی شوند و در بسیاری موارد صرفا یک قالب آماده پاسخ‌پو نیست؛ انجیر پیشنهاد جذابی برای چنین موقعیت‌ها ارائه می‌کند.

گردش‌کار منحصر‌به‌فرد و بومی خود را در انجیر بسازید

راه‌حل‌های انجیر برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ

قالب‌های آماده‌ی انجیر: کارشناسان نظام اداری و گردش‌کار انجیر قالب‌های آماده‌ای با توجه به سایز سازمان و شرکت شما تدارک دیده‌اند. قالب منحصر‌به‌فرد خود را بسازید: انجیر می‌تواند برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ قالب و سناریو بومی و به‌خصوصی طراحی کند.

soloution-org-item
soloution-org-item

ابتکار عمل را در دست بگیرید

گام اول: گردش‌کار مورد نظر خود را در محیطی با رابط کاربری زیبا و آسان وارد کنید. گام آخر: بدون نیاز به برنامه‌نویسی و تخصص و مهارت جدید دستور اجرای سریع و منظم را صادر کنید.

نظارت و کنترل کیفی مدام و مستمر در انجیر

انجیر به صورت خودکار فرآیند گردش کار را کنترل می‌کند و گزارش لحظه به لحظه را در سامانه ارائه می‌دهد. انجیر از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیامک روند پیشرفت گردش‌کار را به اطلاع می‌رساند.

About

‌ارتباط انجیر با
شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ

گروه کارشناسی انجیر به صورت تخصصی فرآیند گردش‌کار شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ را مطالعه و بررسی می‌کنند و با شرکت‌ها و سازمان‌های داوطلب نیز تعامل سازنده دارند.

App screenshot